Notice: Undefined index: action in /home/u8972300/public_html/wp-content/themes/customify/functions.php on line 2

Notice: Undefined index: action in /home/u8972300/public_html/wp-content/themes/customify/functions.php on line 7

Notice: Undefined index: action in /home/u8972300/public_html/wp-content/themes/customify/functions.php on line 12

Notice: Undefined index: action in /home/u8972300/public_html/wp-content/themes/customify/functions.php on line 17
Eğitimlerimiz – ASC
Menü Kapat

Eğitimlerimiz

Sedat Demir ve yazarlar ile Okuma Grubu

Editörlük, Yayıncılık, Yazarlık, Enneagram ile Mizaç Analizi, Beden Dili, Sunum Teknikleri ve bir çok kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitimi bulabilirsiniz.

Doç.Dr. Enis Doko ile Felsefede Büyük Sorular, Evrenin Gizemleri ve İnsan ve Yaşamın Sırları Eğitimleri Düşünen İnsan çatısı altında seri olarak devam ediyor. 

İlk insandan günümüze kadar uzanan maceralı yolda insanoğlunun yaşadığı mihenk taşı olayları ünlü tarihçiler ile birlikte yorumluyoruz.

Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık sınavlarına hazırlık eğitimleri uzman hukukçular ve akademisyenler eşiliğinde yürütülüyor. 

Finans ve ekonomi dünyasının duayen ve uzman isimleri ile eğitim ve seminerler ASC Akademi’de online gerçekleşiyor.

Çağımızın gerektirdiği ve geleceğin eğitimleri Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, Big data kullanımı ve yazılım dilleri eğitimleri uygulamalı olarak yapılmaktadır.

“Sen Yazarsın” kitabının yazarı Fatma Işık yönetiminde Çocuklar İçin çatısı altında çeşitli yaş gruplarında Yazı Atölyeleri ve Okuma Grupları çocuklarımız ile buluşuyor.

Girişimcilikten Kurumsal firmalara uzanan yolculukta iş dünyasında yaşanan ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitimler